مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی اعزام 24 تعمیر لوازم خانگی در محل بدون جا به جایی دستگاه ثبت درخواست آنلاین نمایندگی

نمایندگی کولرابی ایرومکس یزد

نصاب واحدخدمات استان یزد مهندس تکنسین محمود جوزمی

کولر آبی پلیمری ایرومکس، یک تجربه جدید از کولر آبی

کولر آبی ایروکس نسل جدیدی از کولر آبی میباشد که مجهز به موتور BLDC میباشد که دارای تکنولوژی Direct Drive میباشد. به واسطه این تکونولوژی تسمه از این کولر آبی حذف شده که در نتیجه آن فولی و یاطاقان هم در این کولر حذف شده است. کولر آبی ایرومکس یک کولر آبی هوشمند محسوب میشود که به دلیل بهره مندی از درایو و سیستم برد اینورتر مصرف برق این کولر آبی تا یک سوم کولر های معمولی میباشد.

 

موتور هوشمند BLDC، فناوری جدید

موتور های BLDC یک نوآوری و فناوری جدید در کولر آبی میباشد که مصرف برق را تا میزان بسیار زیاد در مقایسه با کولر آبی های مرسوم بازار کاهش داده است. این موتور به دلیل عدم اتلاف انرژی و کارکرد بهینه ای که دارد، میتوان آنرا کولر آبی کم مصرف نامید که در نوع خود بینظیر میباشد. سیستم موتور های BLDC همانطور که در مقاله کولر های BLDC توضیح داده شد به صورت ترکیب موتور درون سیستم فن یا پروانه کولر آبی ساخته شده که همین مورد از هدر رفت انرژی را تا حد زیادی جلوگیری میکند.

برد اینورتر، کم مصرف مثل

کولر آبی پلیمری ایرومکس مجهز به مدرن ترین برد اینورتر میباشد که وظیفه کنترل مصرف انرژی و ایجاد عملکرد بهینه در موتور BLDC را دارد. طبق استاندارد های اخذ شده و اطلاعات ارایه شده توسط شرکت ایرومکس این کولر آبی گرید مصرف انرژی +++A در مدل 6000 را دارد. همچنین در مدل بزرگتر که ظرفیت هوادهی بالاتری دارد یعنی مدل 8000 دارای گرید A میباشد که همین استاندارد تایید مصرف بهینه انرژی و راندمان بالای موتور را دارد.

کولر پلیمری ایرومکس

کیفیت خنک کنندگی و فیلتر های هوا

کولر آبی ایرومکس یک کولر آبی سلولزی پلیمری محسوب میشود که پد های سلولزی 10 سانتی با کیفیت در این محصول کیفیت خنک کنندگی کولر را افزایش داده است. این کولر به فیلتر هوا نیز تجهیز شده که بر روی درب های آن نصب شده است و به دلیل وجود همین فیلتر های هوا، ورود گرد و غبار و حشرات به صفر رسیده است. درب های این کولر توسط پیچ باز و بست میشوند که همین مورد به ایزوله بودن هوای داخل کولر کمک بسیار زیادی میکند.

امکانات و ویژگی های ایرومکس

ویژگی های استثنایی کولر آبی سلولزی ایرومکس باعث میشود این کولر آبی وجه تمایز های بسیار زیادی داشته باشد. پنل LCD این کولر آبی وظیفه کنترل و نمایش اطلاعات و تنظیم عملکرد و کارکرد این کولر آبی را برعهده دارد. این کولر دارای 21 دور حالت بادهی پیوسته میباشد که جایگزین دور آرام و دور تند در کولر آبی های قدیمی شده است. همچنین از بین چند حالت کارکرد این محصول میتوانید حالت اتوماتیک را انتخاب کنید و دمای مدنظر خود را برای محیط خود تنظیم کنید و طبق آن دستگاه دمای مورد نظر را برای منزل یا محل کار شما خنک میکند. همچنین این کولر دارای عملکرد 100 درصدی موتور میباشد و شما میتوانید نهایت توان خروجی این کولر را استفاده کنید.

 

پایان افت فشار هوا، سلام بر سیستم جدید !

افت فشار در کولر آبی های معمولی و قدیمی بازار یک پدیده طبیعی به حساب می آید که به دلیل طولانی شدن و پیچ های موجود در کانال کولر این اتفاق امری مرسوم حساب میشود. اما نکته قوت کولر آبی پلیمری ایرومکس در همین مورد نمایان میشود. این کولر مجهز به سیستم کنترل گشتاور میباشد که در صورت کاهش فشار هوا، موتور به هر دلیلی موتور گشتاور خود را افزایش میدهد تا شاهد افت فشار هوا نباشیم و خنکی و دمندگی یکنواختی را برای محیط خودمان داشته باشیم.

ویژگی های کولر گازی در کولر آبی

کولر آبی پلیمری ایرومکس به واسطه درایو هوشمندی که دارد توانسته است امکانات ویژه ای برای مصرف کنندگان این کولر فراهم کند. این کولر مجهز به یک ریموت کنترل هوشمند معناطیسی میباشد که توسط آن در هر نقطه از منزل یا محلی که حضور دارید میتوانید کولر را روشن یا خاموش کنید و تنظیمات آنرا تغییر دهید. همچنین به دلیل دارا بودن ترموستات هوشمند دمای دلخواه خود را مانند سیستم دماسنجی که روی کولر های گازی موجود است میتوانید کنترل کنید. در کنار این موارد این کولر آبی مجهز به پمپ تخلیه آب نیز میباشد که برای مقاصد مانند تخلیه و تمیز کردن آب کولر برای زمانی که قصد استفاده از کولر را ندارید کاربرد دارد که همین موضوع به صورت اتوماتیک و بدون حضور شما در پشت بام انجام میشود. لازم به ذکر است پمپ تخلیه این محصول به صورت آپشنال میباشد و مجموعه آقای تاسیسات به صورت سفارشی برای شما عزیزان نصب میکند.https://ezam24.ir/

مهندس محمود جوزمی09133546255

 

متفرقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.